DÁRKOVÉ VOUCHERY

   —  —  —

Darujte stylový dárek plný módy Vašim blízkým, přátelům a známým v podobě Dárkových voucherů. Získáte tak pro ně nevšední dárek k jakékoliv příležitosti – narozeninám, Vánocům, výročím nebo prostě jenom tak pro radost. Darujte styl.

Informace k objednání Dárkového voucheru v hodnotě 3.000,- až 10.000,- Kč:

Voucher slouží k čerpání nabízených služeb osobní stylistky dle Vašeho vlastního výběru a jeho platnost je 12 měsíců od data úhrady.

Po odeslání objednávky (viz níže) Vám budou nejpozději do 48 hod. zaslány na Váš e-mail všechny údaje, potřebné pro úhradu voucheru bankovním převodem. 

Jakmile bude platba připsána na účet, bude Vám voucher obratem zaslán doporučeně poštou na Vámi uvedenou adresu v objednávce.

V případě, že máte zájem o osobní předání, uveďte toto v předposledním políčku objednávky. Místem předání bude Avion Shopping park Ostrava (konkrétní datum a čas si společně domluvíme).

    OBJEDNÁVKA DÁRKOVÉHO VOUCHERU - služby osobní stylistky DOANA

    * Prosím, o vyplnění označených políček. 🙂

    INFO: Pokud bych se Vám neozvala do 48 hod., tak jak jsem slíbila, je možné, že formulář někde po cestě zabloudil. Prosím, v tom případě mě kontaktujte na tel. č. 778 21 00 21. Děkuji. D.
    Hic sunt leones.