OSOBNÍ STYLING

   —  —  —

To je fantastické, že někdy nezapomínáte myslet i na sebe a našli jste si chvíli, která je jenom Vaše. Věřím, že se Vám pohodlně sedí, k tomu si dáváte třeba výbornou kávu a nic už Vám nebrání si číst na stránkách, které se věnují osobnímu stylu a vizáži.

Ať už jste na tyto stránky narazili čistě náhodou nebo je navštívili na základě doporučení, znamená to, že Vám není lhostejné jak vypadáte, jak se cítíte a jak působíte na své okolí. I přes to, že třeba nejste úplně s něčím na sobě spokojeni, nemusíte být obětí genetických karet rozdaných při narození, ale můžete jimi zamíchat ve svůj prospěch, využít aspekty stávajícího ideálu a vytěžit ze sebe maximum. Tak směle do toho, stačí jen udělat krok tím správným směrem


V záložce SLUŽBY najdete přehled nabízených stylistických služeb, prostřednictvím kterých můžeme Vašemu šatníku vdechnout nový život. Do Kontaktního formuláře, který se v záložce nachází, máte možnost uvést své údaje, vč. telefonního čísla a já se s Vámi velmi ráda spojím. Anebo jestli chcete, můžete zavolat i Vy - záleží pouze na Vás. Jistým krokem, s úsměvem a písní na rtech, Vás provedu džunglí obchodů s módou, uchráním před marketingovými útoky prodejců a společně vybereme takové kousky oblečení, které už nebudete chtít ze sebe svléknout.

Vaše skříň se bude pyšnit oblečením, které bude nadčasové, vkusné, plně funkční a nositelné (ale přitom originální a stylové). Budete mít oblečení do práce, na volný čas nebo slavnostní příležitosti. Taková může být šatní skříň každé ženy nebo muže, a to v každém věku. Na změnu není nikdy pozdě. Pokud si tedy myslíte, že Vám reprezentativní šatník z jakéhokoliv důvodu chybí, můžeme společně tento stav změnit. A to je právě ten zásadní okamžik, od kterého se už nerušeně vydáme společným směrem - cestou stylu.

Ti z Vás, kteří chtějí udělat radost svým blízkým, přátelům a známým dárkem plným módy, mají možnost zakoupit DÁRKOVÝ VOUCHER.

Přeji Vám všem krásný den, týden, rok a celý život. Těším se brzy na viděnou a nezapomeňte - Žijte stylově!

S přátelským pozdravem
DOANA
Hic sunt leones.